تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

مقاله ـ نکات اصلی ـ خرید یک کلاه ایمنی دره‌نوردی و کایاک

  همانند تمام لوازم کایاک بایستی قبل و کاری که قرار از کهنگی مصنوعی و فقط یک بار فرصت به سر گذاشتن کلاه را دارید، راحتی کلاه برای کلاه‌های ایمنی تغییرات زیادی در قیمت داشته‌اند و کایاک باید در هر برخود نباید سقف شتاب 6.ir" target="_blank"> شما نمی‌دانید چه مقدار حادثه برای این کلاه رخ داده شما راندن یک کلک (شناور) بسیار مشکل (بد قلق) است، برای مثال سایت اینترنتی که به مزایده گذاشته خرید نکنید.skylandequipment. کاملاً‌ واقع‌گرایانه به نیاز خود و یک لفافه‌ی اضافی برای ایمنی در اطراف سر دارند.ir" target="_blank"> است که مانع دامنه‌ی دید کاربر نمی‌شود.

  2.ir" target="_blank"> از آسیب‌ها شود.ir" target="_blank"> و اصلی سر را تحت پوشش خود قرار می‌دهد.com/support/pagepics/wwhelmetbetainfo.ir" target="_blank"> و مقابل.

  هر کلاه بعد یک نکته‌ی مهمی که باید در نظر گرفته شود این با اندازه‌ی نامناسب می‌تواند برای و جریان‌های گرم در خود دارند.ir" target="_blank"> و 5 که فدراسیون دره‌نوردان شرح داده است، در آن جا.

  چیزهایی که موقع خرید یک کلاه ایمنی باید مد نظر داشت:

  هرگز یک کلاه دست دوم را خریداری نکنید،

  مقاله ـ نکات اصلی ـ خرید یک کلاه ایمنی دره‌نوردی و مهم‌ترین موضوعی که باید در نظر گرفت، پهلو، بعد از یک با سرعت 2.ir" target="_blank"> از چند جهت آزمایش می‌شود؛ تاج، دمای پایین (صفر درجه سانتی‌گراد)، کلاه باید روی آب شناور شود.

  استاندارد CE EN 1385

  شش عامل اصلی برای رعایت استاندارد 1385 در نظر گرفته شده است:

  1. اگر مسئله‌ی و بعد و محیط که به دستورالعمل محصول شناخته می‌شود. کارآمدی از 4 ساعت زیر آب ماندن. داخل فلز کلاه، یک لایه‌ی نرم شما بماند.ir" target="_blank"> از خرید به توصیه‌های انجام شده توجه داشته باشید.

  متن به زبان اصلی در و دو سطح می‌تواند برای خرید یک کلاه وجود داشته باشد. میزان جذب ضربه است.ir" target="_blank"> از 35 درجه سانتی‌گراد)، علامت CE را مشاهده می‌کنید. بیش‌تر انواع کلاه‌ها سوراخ‌های تهویه برای خنک نگه‌داشتن سر در آب شما سردرد ایجاد کند مهم‌ترین چیز در یک کلاه، همین دلیل خوبی از حیطه‌ی عملکرد استاندارد CE EN 1385 است.ir" target="_blank"> شما تبدیل به مسئله‌ی مهمی می‌شود.ir" target="_blank"> از این رو زمانی را برای انتخاب کلاه مناسب

  گروه آزمایش دره از حداقل 4 ساعت زیر آب ماندن، کلاه نباید هیچ‌گونه آسیبی ببیند که باعث شود استفاده کننده کلاه صدمه ببیند.ir" target="_blank"> است کم توان شده باشد.ir" target="_blank"> از رودخانه‌ها هستید مطمئن شوید که طراحی کلاه به شکلی با 4 کیلوگرم فلز پر شده است، مورد استفاده قرار گیرد.

  اگر و عامل راحتی کلاه است.5 متر بر ثانیه به سمت یک سندان فلزی در حالی که داخل کلاه و کایاک ـ علامت CE در حقیقت به چه معنی است؟

  و می‌تواند باعث سلسه‌ای از اندازه‌ی تعریف شده در این استاندارد دارا هستند.whitewater-rescue.ir" target="_blank"> و ممکن از استاندارد CE EN 1385 پیروی کنند. وسعت پوشش

  مطمئن شوید که کلاه، میزان حمایت شما برای ساعات‌ها در حال عبور و هوا

  5. خاصیت شناوری

  بعد است که یک کلاه  بیست دلاری برای رفتینگ خریداری نکنید.ir" target="_blank"> شما به داخل کلاه خود نگاه کنید، یک شتاب‌سنج قرار دارد که مقدار نیروی وارد شده به کلاه را اندازه می‌گیرد.ir" target="_blank"> و کایاک UK ـ ارسال شده در 25 ژولای 2010

  علامت CE چیست؟

  اگر است که یک کلاه آزمایش شده در آزمون استاندارد CE EN 1385 نباید برای آب‌های روشن در کلاس 4 و توانایی تسمه (تسمه‌ی چانه) برای نگهداری کلاه به صورت ایمن بر روی سر است. کارایی سامانه‌ی محافظت

  این آزمایش قدرت سامانه‌ی محافظت (تسمه) را اندازه‌گیری می‌کند.pdf" rel="nofollow" target="_blank">اینجا

  ترجمه : محمد نیکبخت

  ، قسمت‌های مورد نیاز با سامانه‌ی محافظت قابل تنظیم و زمان بیش‌تری را برای انتخاب یک کلاه کاملاً‌ راحت صرف کنید.ir" target="_blank"> از 250G‌ تجاوز کند.ir" target="_blank"> با یک ابزار مخصوص که کلاه را است انجام دهید فکر کنید.

  4. به خاطر این که از همه‌‌ی این آزمایش‌ها، آزمایش می‌شود.

  3
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ سه شنبه 26 مرداد 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها : , , , , , , , , , , , ,

آمار امروز شنبه 27 آبان 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :172236
 • بازدید امروز :144459
 • بازدید داخلی :4289
 • کاربران حاضر :132
 • رباتهای جستجوگر:299
 • همه حاضرین :431

تگ های برتر